Frisson – Nihil live show 31/3/2022 ne Tunel Music Venue

Frisson – Nihil live show 31/3/2022 ne Tunel Music Venue

Frisson band rikthehet pas disa vitesh për një live në Tiranë bashkë me Nihil.
Eventi do të mbahet sërish tek Tunel Music Venue.

Rezervoni biletat tuaja per eventin. Biletat mund ti gjeni tek Nostalgia Night Bar dhe Bar My Way