Enea Ziu – Freak Out (Official Lyric Video 2023)

Enea Ziu – Freak Out (Official Lyric Video 2023)

Enea Ziu leshon lyric video per kengen e tij me te fundit “Freak Out”
Enea vokalisti i Aten dhe bateristi i Morgu ka dhe nje projekt personal eksperimental qe perfshin muzike neoklasike brenda, electro/industrial rock etj.
Ndiqeni per me shume duke bere subscribe ketu.
Gjithashtu mund ta degjoni dhe ne te gjitha platoformat digitale

Video ne Youtube: