BRiOS

BRiOS

Zhanri: Rock/ Modern Rock / Funk / Rock n Roll

Anëtarët:

Eugjen Marku – Vokal/Kitare
Klodian Gurri (Funky Clodie)- Kitare Lead
Rafael Marina – Tastierë
Xhesian Luca ( Buzzx) – Bass
Klajdi Ibro ( Clyde ) – Bateri

Grupi BRiOS është një bandë shqiptare e muzikës rock nga Shkodra. U formua në 22 Janar 2017. Kanë realizuar goxha live kudo në Shqipëri në evente nga më të ndryshmet. Deri tani kanë publikuar dy këngë dhe së shpejti do të publikojnë albumin e tyre të parë.

Publikime: 

Tags:
,