Morgu – “I” [Official Lyric Video]

Morgu – “I” [Official Lyric Video]

Morgu leshojne kengen e tyre me te fundit “I”. Se shpejti do te kemi full length album nga death progsters.

Bejini subscribe ne kanalin e tyre ne Youtube dhe Follow ne Spotify

Kengen e gjeni ne te gjitha kanalet dixhitale.